Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
31245

Глава Чехії страждає від цукрового діабету 2-го типу

КИЇВ. 2 серпня. УНН. Президент Мілош Земан страждає неврологічним захворюванням, через що він відчуває сильні порушення чутливості ніг нижче щиколоток. Про це повідомляє УНН з посиланням на Радіо Прага.

Йому насилу дається ходьба по сходах, тому він намагається уникати сходинок. Це пов'язано з цукровим діабетом 2-го типу, повідомили в п'ятницю на прес-конференції члени групи лікарів, що проводила консиліум.

Якщо стан здоров'я Земана погіршиться, це могло б значно вплинути на його здатність виконувати свої обов'язки, повідомив міністр охорони здоров'я Мартін Холцат, який очолив консиліум. Лікарі, однак, не припускають такого розвитку подій, стан здоров'я президента, на їх думку, має покращитися. Конкретні результати аналізів глави держави лікарі в п'ятницю приводити відмовилися.

За інформацією ЧТК, рівень глюкози в крові Земана нещодавно склав 11 ммоль / л, причому нормальними є показники від 3,3 до 6,3 ммоль / л. Лікарі, проте, нагадують, що короткочасне підвищення вмісту цукру в крові ще нічого не значить. Ще кілька днів тому люди з оточення Земана заперечували, що він хворий на діабет.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram