14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
39195

Україна запропонує Росії дозволити тимчасовий експорт продукції “Roshen” – М.Присяжнюк

Україна запропонує Росії дозволити тимчасовий експорт продукції “Roshen” – М.Присяжнюк

КИЇВ. 14 серпня. УНН. Міністерство аграрної політики та продовольства запропонує Росії дозволити тимчасовий експорт до РФ продукції “Roshen”. Про це журналістам сьогодні сказав міністр агрополітики Микола Присяжнюк, передає кореспондент УНН.

Міністр повідомив, що у п’ятницю планується продовжити перемовини з Росією щодо поновлення постачання продукції “Roshen” на російський ринок.

“Попередньо на п’ятницю заплановано візит до Росії”, - повідомив М.Присяжнюк, пообіцявши за результатами перемовин надати інформацію.

Він також зазначив, що Україна буде пропонувати російським експертам приїхати до України та провести перевірку українських кондитерських підприємств, а в разі, якщо будуть зауваження, “надати час на їхнє виправлення”.

Він також проінформував, що Україна запропонує Росії “під жорстким контролем кожної партії дозволити тимчасовий експорт продукції “Roshen”.

При цьому М.Присяжнюк вкотре зазначив, що в Мінагрополітики наявні усі факти, що свідчать про високу якість української кондитерської продукції.

Нагадаємо, 29 липня головний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко ввів заборону на ввезення шоколаду, цукерок та іншої продукції українських фабрик компанії "Roshen". За його даними, продукція не відповідає заявленим параметрам з безпеки. Так, було заявлено про виявлення в молочному шоколаді "Roshen" отруйної речовини бензопірен.

В зв’язку із таким повідомленням, компетентні органи Молдови, Казахстану, Білорусії та Таджикистану розпочали перевірку кондитерської продукції “Рошен”.

Таджикистан, а слідом за ним Казахстан і Молдова підтвердили високу якість та відповідність санітарним нормам кондитерських виробів корпорації “Рошен”.

06.08.2013 р. Головний державний санітарний лікар Республіки Білорусь І.Гаєвський заявив, що за результатами перевірки Республіка Білорусь не бачить необхідності забороняти реалізацію продукції “Рошен”.

Пізніше, на сайті Росспоживнагляду з’явилась інформація про результати дослідження кондитерської продукції, виробництва українських фабрик “Рошен”.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram