Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
34110

У Мінкультури розповіли про загальноукраїнські заходи на ювілей Т.Шевченка

У Мінкультури розповіли про загальноукраїнські заходи на ювілей Т.Шевченка

КИЇВ. 22 серпня. УНН. 9 березня 2014 року у 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка відбудеться загальноукраїнська церемонія покладання квітів біля пам’ятників великому Кобзарю. Про це повідомив заступник міністра культури Віктор Балюрко, передає кореспондент УНН.

Окрім цього, за його словами, у цей же день у національному палаці “Україна” у місті Києві планується урочисте зібрання, на якому відбудеться святковий концерт, виступ Президента України та церемонія нагородження лауреатів шевченківської премії.

“На другий день 10 березня почне свою роботу шевченківський міжнародний науковий конгрес, який має назву “Свою Україну любіть”. Туди запросимо велику закордонну спільноту та українську діаспору і, звичайно, плануємо присутність перших осіб держави. А 22 травня у день перепоховання Шевченка у місті Каневі також відбудеться міжнародне шевченківське літературно-мистецьке свято ім. Вороніної”, - зазначив В.Балюрко.

Нагадаємо, 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка Україна святкуватиме у 2014 році. У червні 2010 року під головуванням Президента України було створено координаційну раду з підготовки й святкування цього ювілею на загальнонаціональному рівні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram