Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14025

Прикордонники України розроблять спецпрограми до ЄВРО-2012

Під час проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року прикордонна служба має забезпечити безперервний пропуск осіб та транспортних засобів. Про це сказав сьогоьдні, 20 травня, на прес-конференції заступник директора Департаменту охорони державного кордону, начальник управління прикордонного контролю та реєстрації Біньковський Олександр, передає кореспондент ІМК.

"Для вирішення цієї задачі українська прикордонна служба веде активну

співпрацю з польськими колегами. Так, розробляються та впроваджуються спільні з Польщею методи щодо спрощення прикордонних формальностей, так як за підрахунками експертів потік через кордон зросте на більш ніж на 50%", - зазначив Олександр Біньковський.

Для організації високого рівня пропуску у Державній прикордонній службі України підписано 5 відомчих наказів та розроблено 8 проектів постанов Кабміну.

Також Олександр Біньковський додав, що для впровадження всієї програми потрібно фінансування в розмірі 300 млн грн, тільки на технічні засоби більш ніж 140 млн грн, але зважаючи на кризу є певне недофінансування. Хоча за його словами жалітися не доводиться.

Начальник управління прикордонного контролю відмітив, що в світовій практиці організовані злочинні угруповання завжди користуються такими масовими заходами щоб незаконно перевезти через кордон зброю, наркотичні речовини та нелегальних емігрантів. Протидіяти цьому прикордонна служба буде за допомогою своїх напрацьованих схем та технічного обладнання.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram