Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16935

Міністр залишиться, якщо покращиться ситуація у вугільній галузі - Ю.Мірошниченко

Ймовірність зняття міністра вугільної промисловості Юрія Ященка залежить лише від нього самого. Якщо у галузі буде покращена ситуація, то йому немає чого боятись, якщо ж ситуація буде погіршена, то не лише цей міністр, а й ті міністри, які будуть йти таким же шляхом, будуть отримувати відповідну оцінку в стінах парламенту. Про це ІМК сказав представник президента у парламенті Юрій Мірошниченко стосовно заяви Президент України Віктора Януковича про високу ймовірність звільнення міністра вугільної промисловості.

Політик зазначив, що єдиним критерієм оцінки діяльності міністрів і їх перспективи перебування на посаді є результати їхньої роботи.

"Кабінет Міністрів формує Верховна Рада, коаліція, яка несе політичну відповідальність в тому числі і за цю галузь, має право поставити питання про відставку міністра і його заміну. Тому Президент і дав попередження, що міністри повинні відчувати відповідальність, що це не подарована їм посада на весь термін повноважень ВР, а серйозна відповідальна робота", - наголосив Ю.Мірошниченко.

Нагадаємо, вчора, 20 травня, Віктор Янукович заявив про високу вірогідність звільнення з посади міністра вугільної промисловості Юрія Ященка.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram