Дякуємо лікарям, які рятують країну!
37920

“Донбас” вдома обігрує “Югру”

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Донеччани домінували на полі протягом усіх трьох періодів. Проте “Югра” вміло закривалася і залишала свої ворота в недоторканності в першій і другій третинах гри, передає УНН.

На результат вплинув третій період. А саме контратака у меншості. Залишившись вчотирьох, “Донбас” зміг-таки поцілити у ворота гостей з Ханти-Мансійська. Точним кидком відзначився Клей Вілсон. А через шість хвилин Максим Якуценя подвоїв перевагу донеччан.

Таким чином, ХК “Донбас” перемагає “Югру” з рахунком 2-0, а воротар донеччан Майкл Лейтон відстояв другий “сухий” матч у КХЛ.

“Донбас”: 49.Лейтон. 5.Уілсон — 37.Подхрадскі, 63.Дадонов — 14.Недорост — 28.Якуценя, 7.Бартуліс — 77.Пігановіч, 92.Лайне — 26.Федотенко — 15.Віртанен, 27.Коларж — 51.Разін, 24. Благой — 16.Робітайл — 22.Кашпар, 93.Шалімов — 34.Белухін — 44.Варламов, 4.Сільніцкій.

“Югра”: 30.Бірюков. 18.Шефер — 91.Староста, 25.Сітніков — 48.Магогін — 23.Скороходов, 5.Галвіньш — 7.Пепеляев, 88.Савінайнен — 75.Якубов — 10.Бочаров, 28.Хвостов — 13.Трончінскі, 83. Князєв — 16.Горбунов — 50.Крівоножкін, 44.Дьяков — 8.Олонов, 97.Гусев — 35.Жуков — 51.Яценко.