Дякуємо лікарям, які рятують країну!
61935

Донецький “Шахтар” зіграв внічию з донецьким “Металургом”

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Донецький “Шахтар” зіграв внічию з донецьким “Металургом” у донецькому дербі з рахунком 2:2, передає УНН.

У складі “Металурга” голи забили Лазіч на 24 хвилині та Мораєс на 52 хвилині матчу. А у складі донецького “Шахтаря” відзначились Апекс Тейшейра на 54 хвиилін та Едуардо вже на 82 хвилині зустрічі. Так донецький “Шахтар” врятував свій матч від поразки у чемпіонаті.

Матч розпочався з атак донецького “Шахтаря”. Донецький “Шахтар” мав територіальну перевагу. І створював небезпечні моменти біля воріт голкіпера “Металурга” Бандури. Фернандо не забив після прострілу Даріо Срни. Донецький “Металург” ловил донецький “Шахтар” на контратаках, і створював небезпечні моменти біля воріт П’яткова. Рахунок відкрив гравець донецького “Металурга” Болбат на 24 хвилині матчу після помилки Даріо Срни.

Далі донецький “Металург” взагалі притис “Шахтар” до власних воріт. І у перші 30 хвиилн донецький “Шахтар” не створив гольвоих моментів біля воріт Бандури. Пробивав Дуглас Коста, але повз ворота.Сейв П’яткова після проходу і потужного удару Болбата. Донецький “Металург” грамотно зіграв у обороні, і це створило проблеми для "Шахтаря“.Дуглас Коста не забиває у порожні ворота. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0.

У другому таймі донецький “Шахтар” продовжив атакувати ворота донецького "Металурга“.Мораєс забив другий гол у ворота донецького “Шахтаря”, і цим ускладним становище українського гранда в цій цікавій зустрічі.А перед цим Апекс Тейшейра зрівняв рахунок у матчі на 54 хвилині матчу. Після пропущеного голу донецький “Шахтар” продовжував йти вперед. І створював небезпечні моменти біля воріт Бандури. Бандура врятував донецький “Металург” від пропущеного голу, скоротивши кут обстрілу на виході. Також він відбив удар Алекса Тейшейри. А донецький “Шахтар” поспішав зрівняти рахунок у грі, і робив помилки. Едуардо на 82 хвиилні матчу зрівняв рахунок у цьому матчі, і врятував нічию для донецього “Шахтаря”. Мораєс ще не забив у порожні ворота П’яткова у компенсований час.

Матч так і закінчився з нічийним рахунком 2:2. Так донецький “Шахтар” втратив потрібні для нього очки на виїзді.