Дякуємо лікарям, які рятують країну!
40500

“Говерла” виграла у “Іллічівця” з рахунком 1:0

КИЇВ. 29 вересня. УНН. Ужгородська “Говерла” виграла свій матч чемпіонату України з футболу на виїзді з маріупольським “Іллічівцем”. Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь ужгородського клубу, повідомляє УНН.

Матч розпочався з атак маріупольського “Іллічівця”, і удару по воротах Олександра Надя. Він вже на перших хвилинах матчу врятував свою команду від пропущеного голу. Активно у складі маріупольського “Іллічівця” виділявся на перших хвилинах Майкон. Далі була рівна боротьба з великою кількістю фолів. А рахунок відкрив форвард ужгородської “Говерли” Кочіш на 24 хвилині після точної передачі Віталія Буяльського. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь ужгородської “Говерли”.

У другому таймі ужгородська “Говерла” продовжувала грати у свій футбол, і продовжувала атакувати ворота маріупольського “Іллічівця”. Знову Майкон намагався зрівняти рахунок у матчі. Але Олександр Надь відбив і цей небезпечний удар по своїх воротах. У першому таймі у нього практично не було роботи, а у другому довелось попрацювати на надійні тили своєї команди. Вже у другій половині другого тайму ужгородська “Говерла” почала ловити “Іллічівець” на контратаках. Ле Таллек не забив після швидкісної контратаки своєї команди. Манлзюк пробивав через себе, але не потрапив у ворота “Говерли”.

Арбітр не призначив пенальті у компенсований час у ворота “Говерли” за гру рукою. Він вважав, що м’яч знайшов руку футболіста “Говерли”. Нервова кінцівка для Грозного закінчилась перемогою ужгородської “Говерли” з рахунком 1:0.