Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 21 лютого 2019 03:56
17940

Родичі загиблих у Пакистані альпіністів просять М.Азарова про одноразову допомогу

КИЇВ. 2 жовтня. УНН. Представники родичів загиблих у Пакистані альпіністів Станіслав Батрин (Lions Litigate) та Олег Березюк (Українське юридичне товариство) звернулися до Прем'єр - міністра України з проханням про надання одноразової фінансової допомоги сім'ям альпіністів, за прикладом виділення урядом коштів сім'ям українських рибалок, загиблих при зіткненні з катером прикордонної охорони РФ в Азовському морі, повідомляє УНН.

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів України доручив виділити сім'ям українських рибалок, загиблих при зіткненні з катером прикордонної охорони РФ в Азовському морі, фінансову допомогу у розмірі 100 тис. грн кожній.

В той же час, вже минуло кілька місяців з того часу, як Президент В.Янукович дав доручення Кабінету міністрів України забезпечити надання необхідної допомоги сім'ям загиблих альпіністів. Проте, починаючи з 22 червня 2013 року та по сьогоднішній день, жодних дій, які мали б своїм результатом фактичну фінансову допомогу родинам загиблих ані урядом Пакистану, ані урядом України, не вчинено.

"Враховуючи прецедентне рішення Кабінету міністрів України по відношенню до сімей загиблих українських рибалок, на виконання принципу рівності, закріпленому у Конституції України, ми просимо надати фінансову допомогу і сім'ям загиблих альпіністів, громадян України (сім'ям Свергуна Ігора Миколайовича, Кашаєва Бадаві Магомедовича, Коняєва Дмитра Сергійовича)", - йдеться у зверненні.

"При прийнятті рішення про розмір одноразової фінансової допомоги просимо керуватися фактичними обставинами трагічної загиблі громадян України, надзвичайною складністю міжнародно - політичного вирішення питання, критичною відмовою урядових інституцій Пакистану надавати будь - яку фінансову допомогу сім'ям загиблих громадян України, - що унеможливлює отримання громадянами України будь - якої допомоги від цієї країни у майбутньому. Просимо врахувати й те, що в даному разі сім'ї втратили своїх годувальників", - додають представники родин загиблих.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...