Дякуємо лікарям, які рятують країну!
24075

О.Долгополов програв Д.Потро в чвертьфіналі турніру АТР у Токіо

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Український тенісист Олександр Долгополов у чвертьфіналі турніру ATP World Tour 500 у японському Токіо з призовим фондом 1 мільйон 437 тисяч доларів поступився першому сіяному аргентинцю Хуану Мартіну Дель Потро, передає УНН.

Рахунок по партіях 6:4, 4:6, 2:6. Матч був напруженим і тривав 2 години 7 хвилин.

За три сети О. Долгополов зробив 11 ейсів проти 4 у суперника, мав невелику перевагу за очками на першій подачі. Співвідношення набраних очок 89:99.

Таким чином О. Долгополов, вигравши у перших двох раундах токійського турніру у німця Даніеля Брандса та серба Янко Тіпсаревича, вибуває з турнірної сітки на етапі чвертьфіналу.

На сьогодні Олександр займає 39-місце в світовому рейтингу Асоціації тенісистів-професіоналів.