Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
38325

У Києві з 1 листопада планують посилити контроль за паркуванням у центрі міста - КМДА

КИІВ. 7 жовтня. УНН. У Києві з 1 листопада планують посилити контроль за паркування в центральній частіні міста. Про це на нараді Київської міської державної адміністрації голова КМДА Олександр Попов, передає УНН.

"До 1 листопада треба з ДАІ провести спільну нараду і розуміти, які можливості є ДАІ, щоб дуже жорстко віднестись до контролю в частині незаконного паркування. Ми кожного разу, коли їдемо на роботу через центр, бачимо знак про заборону паркування чи навіть зупинки, а під знаком авто, і вони так цілу добу стоять і ніхто на них не звертає уваги. Це є проблема і нам її треба вирішувати разом з державною автоінспекцією. Тому я просив вам (ДАІ - ред.) поки що на своєму рівні це питання обговорити, і з 1 листопаду заборонити паркування автомобілів в центральній частині міста, там де воно сьогодні заборонено", - повідомив О. Попов

Крім того, він нагадав, що з 1 листопада планується ввести в Києві паркування почерзі на одній стороні вулиці по парним або непарним числам.

Як повідомляв УНН, Кабмін та депутати Київради звернулися до прокуратури столиці з проханням перевірити паркувальні майданчики у столиці.

Наразі прокуратура, разом з іншими контролюючими органами, перевірила так звані "нічні" парковки, але у подальшому планується перевірити усі парк майданчики столиці.

На сьогодні у судах вже розглядаються 17 раніше заявлених прокуратурою позовів щодо розірвання договорів між КП “Київтранспарксервіс” та суб’єктами господарювання, які експлуатують паркувальні майданчики з порушеннями.
Наведення порядку в паркуванні суттєво сприятиме вирішенню транспортних проблем столиці іпідвищенню якості життя киян. Власне, в інтересах киян Уряд намагатиметься цивілізувати ситуацію з паркуванням.

Нагадаємо, УНН писав з посиланням на АМКУ про те, що ряд підприємців монополізували ринок парковок.
За даними розслідування ЗМІ, ці приватні компанії пов’язані з Анатолієм Федоренко (колишній депутат Дарницької райради) та Андрієм Воробйовим (екс-директор КП з будівництва та експлуатації автостоянок і гаражів Дарницького району).

Як стало відомо УНН, власниками ряду підприємств, які є фактичними монополістами паркувального ринку у Деснянському та Дарницькому районах столиці, є Анатолій Федоренко (колишній депутат Дарницької районної ради) та Віталій Сташук, який з 2006 по 2010 рр. очолював Дарницьку РДА.

Як повідомили УНН власні джерела у міліції, паркувальний бізнес у цих двох районах пов’язаний з іменами двох народних депутатів з фракції “Батьківщина”, а саме з Ксенією Ляпіною та Віталієм Яремою.

Зокрема, джерела у правоохоронних органах повідомляють, що рідний брат Віталя Сташука очолює апарат народного депутат В.Яреми, тоді коли Анатолій Федоренко — на громадських засадах є помічником народного депутат К.Ляпіної.
Крім того, столичне відділення АМКУ виявило, що ряд підприємств, які мають відношення до згаданих вище осіб, проводили антиконкурентні дії.

Депутата Київради Віталій Павлик звернувся до прокуратури з проханням провести перевірку всіх без винятку паркувальних майданчиків для того щоб виявити всі порушення, а також зняти всі можливості спекуляцій на цій темі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram