Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
21405

Британська компанія займеться розвідкою сланцевих нафти і газу в Білорусі

КИЇВ. 8 жовтня. УНН. Білоруське державне ПО "Белоруснефть" і британська компанія Toros створять спільне підприємство для розвідки і можливого видобутку сланцевих нафти і газу в Прип'ятському нафтогазоносному басейні. Про це УНН повідомили в прес -службі виробничого об'єднання.

На підприємстві підкреслили важливість цього проекту, оскільки в разі його успіху і отримання на пілотній ділянці перших в історії виробничого об'єднання сланцевих нафти і газу можна буде точніше оцінювати перспективи їх видобутку в країні в цілому.

У "Белоруснефть" повідомили, що спільне білорусько -британське підприємство планується створити до березня 2014: час знадобиться для реєстрації підприємства та оформлення ліцензії на ділянку.

Партнери планують вести пошук запасів сланцевих вуглеводнів на Притокській ділянці Прип'ятського басейну, на території площею близько 580 кв.км між Золотухинським і Південно- Осташковічським нафтовими родовищами в Гомельській області. Після проведення додаткової розвідки і більш точного визначення місця для майбутньої свердловини почнеться буріння. Очікується, що частину бурових робіт виконають фахівці з Білорусі - пройдуть вертикальну частину свердловини, а британці проведуть горизонтальне буріння і гідророзриви.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram