Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 19 червня 2019 19:46
Новини: Політика
10995

Архиєпископ Джанфранко Равазі у Львові презентував свою книгу

У Львові проводять Міжнародну біблійну конференцію. Його Високопреосвященство архиєпископ Джанфранко Равазі, Президент Папської ради у справах культури доповідатиме на теми "Святе письмо та культура" і "Святе письмо та літургія". Також відбудеться презентація перекладу його книжки "Коментар Пісні пісень". Про це ІМК повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Протягом двох днів у Львові триватиме Міжнародна біблійна конференція. Українські біблісти ознайомлять учасників з тлумаченням Святого Письма в літургійно-культурному контексті Церкви в Україні, розкажуть про його місце в українській культурі, зокрема, літературі, сакральному мистецтві, українській літургійній духовності, а також про його значення у вихованні християнської спільноти. Під час конференції відбуватимуться релігійні дискусії про Святе Письмо.

У Львівському національному університеті ім. Івана Франка відбулась зустріч архієпископа зі студентською молоддю.

"Молодь представляє великий розділ душпастирства. Ми сьогодні дуже часто неспроможні передати біблійні думки їхніми словами. Тому такі зустрічі надзвичайно важливі. Я намагаюсь знайомитись зі світом молоді, хоча усвідомлюю відстань між поколіннями" , - зазначив Його Високопреосвященство.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram