Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
18960

В.Колесніченко каже, що сотні ув’язнених в Україні хочуть лікуватись за кордоном

КИЇВ. 14 жовтня. УНН. Народний депутат України від фракції ПР Вадим Колесніченко в ефірі програми "Свобода слова" сказав про те, що має сотні звернень з місць позбавлення волі від ув’язнених, котрі хочуть лікуватись за кордоном, повідомляє УНН.

В.Колесніченко зазначив, що "обома руками" за те, щоб українські ув’язнені лікувались у будь-якій країні світу. В той же час він зауважив, що не знає жодної країни світу, яка б визначала порядок лікування своїх ув’язнених за кордоном.

"Що стосується Тимошенко… Ми готові піти на це (на лікування Ю.Тимошенко за кордоном – Ред.). Це нормальна практика. Якщо ми не можемо забезпечити лікування свого ув’язненого, а він такий дорогоцінний, ми можемо прийняти закони, укласти угоди міжнародного рівня з іншими країнами, які готові приймати наших ув’язнених для лікування. Але нагадаю, що у мене більше ста звернень з сімферопольського СІЗО і на підході близько 300 звернень з Качанівської колонії з приводу того, що люди хочуть лікуватись в "Шаріте" (клініка в Німеччині – Ред.)", - сказав В.Колесніченко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram