Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
55830

Понад 5 тис. українців вже вакцинувались від грипу

КИЇВ. 17 вересня. УНН. Загальна кількість вакцинованих проти грипу в Україні наразі становить 5 тис. 240 осіб. Про це йдеться у інформаційному бюлетені Центру грипу та ГРВІ Центральної СЕС МОЗ, повідомляє УНН.

Протягом 41 тижня поточного року щеплено проти грипу 4 тис. 480 осіб, що в 5,9 раз більше ніж за минулий тиждень. Обсяг щепленнями осіб груп ризику становить 0,4 % (від кількості запланованих), а саме: медичного ризику – 0,21 %; епідемічного ризику – 0,51 %.

Нагадаємо, щеплення не лише попереджує захворювання, а й запобігає виникненню ускладнень, серед яких пневмонії різної тяжкості, менінгіти, отити, загострення хронічних хвороб. У найбільш складних випадках від грипу можна померти — щороку медики фіксують в середньому пів мільйона смертей.

Як повідомлялось раніше, в цьому році на території України дозволені до використання наступні вакцини: ВАКСІГРИП (виробництва Санофі Пастер С.А., Франція), ФЛЮАРИКС™ (виробництва GlaxoSmithKline Biologicals Branch of SmithKline Beecham Pharma GmbH & Co.KG, Німеччина) та ІНФЛУВАК® (виробництва Abbott Biologicals B.V., Нідерланди).

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram