Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
29565

Рівень безробіття скоротився до 7,5% - Н.Королевська

Рівень безробіття скоротився до 7,5% - Н.Королевська

КИЇВ. 18 жовтня. УНН. Рівень безробіття в Україні від початку 2013 року скоротився до 7,5%, що є меншим показником, ніж в деяких країнах світу. Відповідну заяву зробила на брифінгу міністр соціальної політики України Наталія Королевська, передає кореспондент УНН.

“Ми сьогодні бачимо стабільність на ринку праці і навіть маємо деяку позитивну динаміку. Я наведу деякі цифри. За оцінками міжнародної організації праці та методології міжнародної організації праці, за результатами першого півріччя 2013 року у нас скоротився рівень безробіття до 7,5%. Якщо взяти в порівняння такі ж методології міжнародної організації праці європейських ринків, то в них рівень безробіття до 17%. Тому тут ми вважаємо цей показник більш ніж задовільним”, - сказала вона.

Міністр також доповіла, що за 9 місяців 2013 року службами зайнятості була працевлаштовано 113,2 тис. чоловік з числа безробітних малоконкурентних людей.

Вона також відзначила, що Мінсоцполітики заохочує роботодавців наймати таких людей на роботу компенсаціями єдиного податку.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram