Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
27360

МЗС: Українським морякам в Індії офіційних обвинувачень ще не пред'явили

МЗС: Українським морякам в Індії офіційних обвинувачень ще не пред'явили

КИЇВ. 18 жовтня. УНН. Директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс повідомив УНН, що наразі індійські правоохоронці ще не пред'явили офіційні звинувачення українським морякам з судна Seaman Guard Ohio, але арештували їх.

"На судні перебувало троє громадян України - двоє членів екіпажу: капітан, інженер і один охоронець. За інформацією нашого посольства 8 членів та 25 охоронців були заарештовані правоохоронними органами Індії, в тому числі і один громадянин України (охоронець). Вони були відправлені на берег. Разом з тим на судні залишились українці - капітан і старший інженер, які підтримують життєдіяльність судна. Сьогодні вранці відбулась телефонна розмова представника посольства, який підтвердив, що екіпаж почуває себе нормально і забезпечений усім необхідним. За даними посольства, офіційні звинувачення ще не пред'явлені, разом з тим посольство підтримує контакт з іншими посольствами в Індії, громадяни яких перебувають на цьому судні.

Найближчім часом планується поїздка дипломатів у Делі для з'ясування причин арешту і надання правової допомоги, в тому числі туди поїде і представник України", - повідомив речник МЗС.

Нагадаємо, індійська берегова охорона в ніч з 11 на 12 жовтня 2013 затримала судно Seaman Guard Ohio зі зброєю на борту, що слідувало під прапором Сьєрра-Леоне. При цьому повідомлялося серед 35 осіб на борту знаходилося 3 громадянина України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram