Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 24 травня 2019 21:53
Новини: Політика
10065

Росія пообіцяла поліпшити екологічну ситуацію на ЧФ

27-28 травня в місті Севастополі відбулося засідання Робочої групи з питань екологічної безпеки, охорони навколишнього природного середовища Підкомісії з питань функціонування Чорноморського флоту Російської Федерації та його перебування на території України Українсько-Російської міждержавної комісії. Про це ІМК повідомили в прес-службі КМУ. Українську та Російську частини Робочої групи очолили відповідно заступник Міністра охорони навколишнього природного середовища В.Глинянчук та заступник директора Департаменту державної політики й регулювання у галузі охорони навколишнього середовища та екологічної безпеки Міністерства природних ресурсів та екології Російської Федерації А.Амірханов.

Сторони обговорили питання про дотримання вимог чинного природоохоронного законодавства України військовими формуваннями, суднами, підприємствами, організаціями ЧФ РФ у місцях базування та виконання приписів щодо ліквідації порушень природоохоронного законодавства України за період з 1 листопада по 20 травня 2009 року та підсумки звірення дозвільної документації у сфері охорони природного середовища.

У ході засідання була відзначена позитивна динаміка з питань отримання дозвільної документації та виконання приписів. Російська сторона поінформувала про подальшу роботу з оформлення дозвільних документів. Сторони домовилися підготувати пропозиції в проект спільного плану заходів щодо поліпшення екологічної ситуації в місцях базування військових формувань ЧФ РФ.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...