Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 20 червня 2019 19:11
Новини: Політика
8235

У присутності Н.Шуфрича підірвали бомбу вагою 500 кг

Сьогодні Міністр МНС Нестор Шуфрич ознайомився з ходом робіт із знешкодження вибухонебезпечних предметів, що залишилися з часів Другої світової війни. Особисто спустившись у одну з Інкерманських штолень, Н.Шуфрич оглянув гірничопрохідницькі та пошукові роботи, а також ознайомився з порядком вилучення та транспортування застарілих боєприпасів. Про це ІМК повідомили в прес-службі МНС. На спеціальному полігоні поблизу с. Хмельницьке сьогодні було розпочато перший етап знищення боєприпасів з Інкерманських штолень. У присутності Міністра МНС було підірвано авіаційну бомбу вагою 500 кг.

За словами Міністра, перший етап знищення планується завершити до кінця року. „Насамперед будуть знищуватися боєприпаси в місцях, доступних для хуліганів та охочих поживитися кольоровими металами, - запевнив Н.Шуфрич. - Заради безпеки навколишніх населених пунктів та недопущення загибелі таких „підприємців" і виконується така програма.

Наступного року планується другий етап, який передбачає повне знищення усіх боєприпасів. Ми припускаємо, що в Інкерманських штольнях знаходилось біля 300 тисяч одиниць боєприпасів. На сьогодні виявлено і знешкоджено біля 70- ти тисяч".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram