Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
55155

Нерухоме майно українців будуть оцінювати за три дні

Нерухоме майно українців будуть оцінювати за три дні

КИЇВ. 30 жовтня. УНН. Термін оцінки нерухомого майна може скоротитися до трьох діб. Таку думку на брифінгу в Кабміні висловив голова Фонду державного майна Олександр Рябченко, передає кореспондент УНН.

“Термін виконання цієї оцінки (оцінки нерухомого майна – ред.) постановою уряду визначено – 2 тижні … Ми вважаємо, що нормальний на сьогоднішній день технічний термін виконання такої оцінки – це 7 робочих днів”, - сказав О.Рябченко.

Він вважає, що термін в два тижні уряд визначив для того, щоб оцінщики могли напрацювати механізм нової схеми оцінки майна.

“Якщо цей ринок вже відпрацюється і він буде нормальний і сталий, то нормальний термін виконання цієї оцінки – три робочих дні”, - сказав голова Фонду держмайна.

Як нагадав О.Рябченко, з 1 листопада змінюється схема оцінювання нерухомого майна. Робити оцінку нерухомого майна буде комп’ютерна програма на основі даних про квартиру або інше нерухоме майно, які повідомляє сам власник. Робота оцінщика буде в тому, щоб перевірити вірність всіх даних про майно, які повідомив власник нерухомого майна.

Джерело: УНН