Дякуємо лікарям, які рятують країну!
36180

Другий спаринг з Італією збірна України з футзалу завершила внічию

Київ. 31 жовтня. УНН. У другому товариському матчі проти збірної Італії національна команда України з футзалу зіграла внічию – 2:2, передає УНН.

Українці, як і напередодні, коли вони виграли 4:3, досить солідно і упевнено виглядали на майданчику італійського міста Аста. Вже на 4-й хвилині Денис Овсянников відкрив рахунок - 1:0. Далі підопічні Євгена Ривкіна діяли здебільшого в захисній манері. Господарі змогли відігратися лише на останній хвилині першого тайму, коли Ліма ефектно перекинув м’яч через нашого голкіпера, котрий необачно залишив ворота – 1:1.
У середині другої 20-хвилинки під час стрімкої атаки італійців лівим флангом наші футзалісти не встигли прикрити вільного Мерліма, котрий обвідним ударом здалеку поцілив у кут українських воріт повз їхнього захисника, котрий знову вийшов до воротарської лінії – 1:2.
Поставлені перед необхідністю відігруватися, українці решту ігрового часу провели в атаках. За півтори хвилини до кінця наша збірна грала вже без воротаря, замінивши його на польового гравця. І Сергій Журба, в результаті багатоходової комбінації, отримавши м’яч на лінії воротарського майданчика суперників, миттєво пробив у кут рамки, яку захищав Мьяреллі – 2:2.
Таким чином українські футзалісти провели два хороших спаринги з сильним суперником – бронзовим призером чемпіонату світу та Європи – і взяли, умовно кажучи, 4 очки на його полі. Безперечно, результат цих товариських зустрічей додасть упевненості гравцям нашої збірної у подальшій підготовці до Євро-2014, що відбудеться у січні-лютому наступного року у Бельгії.