Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
45825

В Україні оприлюднили ТОП-50 провідних компаній

КИЇВ. 31 жовтня. УНН. В Україні оприлюднили рейтинг ТОП-50 провідних компаній року. Відповідне дослідження оприлюднило видання "Комерсант-Україна", повідомляє УНН.

Метою дослідження було не назвати кращих , але й простежити в динаміці стан справ у десяти найбільших галузях реального сектора економіки.

Пропозиція заповнити анкети і оприлюднювати фінансову інформацію отримали понад 800 українських компаній - найбільших платників податків , які здійснюють діяльність у обраних нами десяти галузях економіки. У дослідженні також використовувалися підсумкові показники роботи підприємств за 2012 рік , отримані з офіційних джерел , а також розміщені на офіційних сайтах компаній. Компанії , інформація про яких у достатній для об'єктивної оцінки обсязі виявилася недоступною , були виключені з рейтингу .

В результаті дослідницька група розраховувала показники діяльності близько 500 компаній - найбільших підприємств і бізнес - груп країни незалежно від їх форм власності .

Позиції першості у своїх галузях посіли такі компанії, як "Метінвест", "Київміськбуд", ДТЕК, "Укрзалізниця", "Мотор Січ" та інші.

Нагадаємо, нещодавно у Україні оприлюднили рейтинг "ТОП-100. Кращі топ-менеджери", до якого увійшли президент компанії Roshen В'ячеслав Москалевський, керівник "Київстару" Ігор Литовченко, президент "Київміськбуду" Ігор Кушнір та ін.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram