Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
26595

Український ОПК піддається шаленій інформаційній атаці – експерт

КИЇВ. 31 жовтня. УНН. Український оборонно-промисловий комплекс піддається шаленій інформаційній атаці, яка впливає як на його конкурентоспроможність на міжнародних ринках озброєння, та і на його функціонування в середині держави. Про це під час міжнародного круглого столу на тему “Шляхи розвитку українського ОПК у контексті зростання міжнародної конкуренції” сказав директор Центру суспільних досліджень “Український меридіан” Дмитро Левусь, передає кореспондент УНН.

“Український ОПК піддається шаленій інформаційній атаці, яка спрямована на два рівні: перший – це звичайна конкурентна боротьба, метою якою є витіснення України, як конкурента з міжнародних ринків озброєння. З іншого боку всі давно знають, Україна вже давно перетворилась на поле інформаційної війни. Ці інформаційні війни можуть призвести до повного витіснення українського ОПК з міжнародних ринків озброєння і як наслідок до подальшого припинення його існування. А оскільки український ОПК є формуючим органом української економіки, його зникнення призведе до неможливості розвитку наукової галузі, а також виробництва і подальшого зубожіння людей, які працюють на підприємствах ОПК”, - сказав Д.Левусь.

Він також наголосив, що атаки пов’язані і з тим, що Україна не вміє належним чином реагувати на інформаційні випади проти неї.

“Ми маємо сформувати механізм протидії інформаційним війнам та навчитися належним чином відбивати інформаційні атаки”, - підкреслив експерт.

Як повідомлялося раніше, військові експерти відзначають посилення інформаційних атак проти української бронетехніки.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram