Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15420

Треба мовчки та негайно відшкодувати збитки, завдані ВР - В.Кисельов

Народний депутат України Василь Кисельов (позафракційний) вважає, що ті нардепи, які винні у парламентській бійці 27 квітня, повинні "мовчки та негайно відшкодувати збитки і закрити цю тему". Про це він заявив в ексклюзивному коментарі кореспонденту ІМК.

"Усім, включаючи Литвина, треба переглянути відеоматеріали, як це зробив я, і вже потім робити висновки. Адже "Наша Україна - Народна Самооборона" визнала свою провину - вони внесли 10 тисяч. Ці гроші - відшкодування за розбиті пульти для голосування. За зіпсовані крісла так покриття поки що ніхто не заплатив. А враховуючи, що шашки кидали нунсівці, треба, щоб вони відшкодували збитки. І що стосується інших питань, тобто хто винен, повторюю: треба дуже уважно переглянути відеозаписи", - повідомив В.Кисельов.

На запитання, яким чином мають відшкодовуватись збитки - партією чи кожним депутатом окремо, нардеп заявив: "Партія прийняла, партія відповідає за свого депутата. Тому правильно було б, якби партія взяла на себе відповідальність - так робиться в усьому світі".

"А якщо вони хочуть, щоб збитки стягували з кожного конкретного депутата, то їм це коштуватиме дорожче. Нехай вирішує голова фракції. Якщо ж нам доведеться доводити провину кожного депутата у цьому звалищі, то ми продовжимо цю національну ганьбу ще на декілька місяців. Тому треба мовчки та негайно відшкодувати збитки і закрити цю тему", - підсумував В.Кисельов.

Нагадаємо, раніше Голова Верховної Ради Володимир Литвин висловив переконання, що компенсувати збитки за депутатські погроми 27 квітня повинні дві фракції - БЮТ і НУ-НС. Водночас бютівець Святослав Олійник заявив, що стягувати з депутатів гроші за завдані Верховній Раді збитки необхідно тільки після того, як буде чітко встановлено, хто саме і яких збитків завдав.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram