14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
302565

Міліція намагалась розігнати мітинг на Майдані Незалежності

КИЇВ. 24 листопада. УНН. Щойно близько півсотні правоохоронців намагались розігнати мітинг на підтримку євроінтеграції у столиці на Майдані Незалежності. Про це повідомляє кореспондент УНН.

Щойно трапилась сутичками між мітингуючими і правоохоронцями. Близько пісотні правоохоронців намагались розігнати мітинг на підтримку євроінтеграції. Проте учасники мітингу відтіснили правоохоронців.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України 21 листопада 2013 року видав розпорядження про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Того ж вечора по багатьом великим містам в України почали збиратися люди на так звані "євромайдани", де вони виражають незгоду з рішенням про при зупинку процесу підготовки до підписання Угоди і вимагають підписати Угоду про Асоціацію.

На основі звіту моніторингової місії П.Кокса та О.Квасьнєвського, ЄС має прийняти рішення щодо підписання Угоди про Асоціацію. 28-29 листопада має відбутися саміт Східного партнерства у Вільнюсі, де очікується можливе підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram