Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 19 червня 2019 18:26
Новини: Політика
8265

Україна зацікавлена у підписанні угоди про асоціацію з ЄС - В.Янукович

"Ми зацікавлені в підписанні угоди про асоціацію лише за умови збереження її якості, амбітності і врахування балансу інтересів", - заявив у своєму щорічному посланні до українського народу Президент України Віктор Янукович, передає кореспондент ІМК.

"В основу наших двохсторонніх відносин будуть покладені політична асоціація та економічна інтеграція", - наголосив Президент. За його словами, після набуття чинності майбутньою угодою про асоціацію з

ЄС реальністю стануть зближення позицій України та ЄС у питаннях міжнародного миру та безпеки, а також створення зони вільної торгівлі на основі чотирьох свобод: вільного руху товарів, послуг, робочої сили та капіталу.

"Майбутня зона вільної торгівлі не матиме аналогів у попередній практиці ЄС. Навіть на нинішньому етапі вона виходить далеко за рамки аналогічної зони вільної торгівлі свого часу зі своїми партнерами", - додав В.Янукович. "Виходячи з наших стратегічних інтересів, ми будемо продовжувати співпрацю з ЄС як із ключовим партнером подолання негативних наслідків фінансово- економічної кризи, модернізації енергетичного сектору", - заявив глава держави.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram