Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 08 серпня 2022 17:19
Новини: Політика
34320

В Івано-Франківську закликали місцевий "Беркут" не застосовувати силу проти учасників мирних акцій протесту

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-КИЇВ. 30 листопада. УНН. В Івано-Франківську закликали бійців місцевого "Беркуту" не застосовувати силу проти учасників мирних акцій протесту, передає кореспондент УНН.

"Я закликаю івано-франківський "Беркут", ви - нормальні хлопці. Серед нас стоять ваші родичі, ваші батьки, ваші брати і сестри. Я звертаюсь до вас – не виконуйте злочинний наказ злочинного режиму Януковича, не застосовуйте силу проти своїх людей", - закликав сьогодні у виступі на вечірньому мітингу на Вічевому майдані голова фракції ВО "Свободи" в Івано-Франківській обласній раді Василь Попович.

За його словами, "знаючи про те, що західна Україна є форпостом і львівський "Беркут" відмовився від виконання злочинних наказів", сюди відправили ті загони "Беркуту", які розганяли Євромайдан у Києві.

"Вони їдуть сюди. Ми маємо дати серйозний відпір. Ми не маємо боятися, ми маємо вистояти. Бо інакше нас чекає Радянський Союз, бо інакше нас знову чекають Сибіри, катівні. Ми вже це пройшли, ми не маємо право цього допустити. Це – наша сьогодні місія, бо завтра буде пізно", - наголосив В.Попович.

Зазначимо, у структурі Управління МВС в Івано-Франківській області є рота міліції особливого призначення "Беркут".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram