Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 16 червня 2019 10:29
Новини: Політика
9420

ПАРЄ привітала курс нової влади на реформи

Співдоповідачі моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи Ренате Вольвенд і Майліс Репс позитивно оцінюють ті зусилля, з якими нова влада проводить реформи в Україні. Про це вони заявили під час зустрічі з представниками парламентської фракції Партії регіонів, повідомили ІМК у прес-службі ПР.

Як зазначила Р.Вольвенд, під час її попередніх візитів до України йшлося про створення так званої дорожньої карти, яка дозволить припинити моніторинг України з боку Ради Європи та перейти до постмоніторингового процесу. Проте до цих пір жодних зрушень у підготовці цього документа помічено не було.

"Але ми дивимося в майбутнє. Україні потрібно зараз налагодити діалог з Радою Європи, який будуватиметься на принципах демократії, і продовжувати роботу в конструктивному руслі", - зазначила Р.Вольвенд. Вона додала, що в останні роки в Україні надто часто проходили вибори, що заважало плідній співпраці з ПАРЄ. "Політики надмірно багато зусиль віддавали виборів. Але зараз настав час приступати до реформ", - підкреслила Р.Вольвенд.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram