Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
29205

Місія США в ОБCЄ сподівається, що завтрашні вибори в Україні минуть без пригод

КИЇВ. 14 грудня. УНН. Посол США в ОБСЕ Деніел Баер виголосив заяву щодо подій в Україні і висловив сподівання, що повторні вибори у Верховну Раду в п'яти спірних округах пройдуть без пригод, передає УНН.

“Ми закликаємо уряд України виконати свої зобов’язання вдатися до діалогу для розв’язання політичного протистояння. Подальше залучення міжнародного співтовариства, у тому числі ОБСЄ, може допомогти забезпечити реальні кроки для відновлення довіри. Ми закликаємо Україну, як головуючу в ОБСЄ, продемонструвати своє лідерство і використати ОБСЄ, її ресурси та механізми, для конструктивної путі уперед. Є доступні способи, щоб взаємодіяти в ході консультацій з урядом, опозицією та громадянським суспільством, і надати факти, які допомогли б відновити довіру на місці і з боку міжнародного співтовариства. Ми й інші держави-учасниці ОБСЄ продовжуватимуть міркувати над найкращим конструктивним підходом”, — йдеться у зверненні.

У заяві також наголошено, що “ми продовжимо уважно стежити за розвитком подій в Україні. Ми знаємо, що повторні вибори у Верховну Раду в п’яти спірних округах заплановані на цю неділю, і ми сподіваємося, що ці вибори пройдуть без пригод. Ми готові поділитися нашими останніми спостереженнями наступного тижня на Постійній Раді ОБСЄ”.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram