Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 24 вересня 2018 00:57
Загрузка...
18375

В Україні на трьох працівників припадає один комп'ютер

КИЇВ. 17 грудня. УНН. В Україні на трьох працівників припадає в середньому лише 1 комп'ютер, повідомляє УНН.

В це й же час, 17 % працівників підприємств регулярно використовують комп’ютер, підключений до мережі Інтернет, а лише третина підприємств мають веб-сайт або домашню сторінку в Інтернеті.

Загалом близько 65% населення України не має регулярного доступу до інформації в Інтернеті. Більшість із них – це мешканці невеликих населених пунктів, які не мають не лише необхідної техніки, але й базових навичок комп’ютерної грамотності.

Для подолання цифрової нерівності в державі та підвищення доступу до населення до важливої економічної та соціальної інформації, у ВР пропонують забезпечити розвиток ІТ-інфраструктури у публічних бібліотеках.

"Сучасні публічні бібліотеки – це платформа для суспільно-економічного розвитку. Бібліотеки, що надають доступ до інтернету вже показують результати роботи з просування ІКТ. Бібліотеки у 8 із 10 районів в Україні надають доступ до інтернету та ІКТ. Лише протягом вересня 2010 – вересня 2013, більше 7,4 млн. осіб скористались комп’ютерами та інтернетом у модернізованих публічних бібліотеках", - йдеться у пояснювальній записці до законопроекту №3710 "Щодо підтримки інформатизації публічних бібліотек".

Наразі за посередництва публічних бібліотек понад 16% населення отримали доступ до ІКТ.

В цей же час, законопроектом передбачається віднести видатки на абонентну плату за послуги інтернет-зв’язку, які надаються операторами та провайдерами телекомунікацій з широкосмуговим доступом до переліку захищених видатків статті 55 Бюджетного кодексу України для публічних бібліотек.

Нагадаємо, за словами голови Комітету ВР з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерія Омельченко, сьогодні вже понад 2 тис. сучасних бібліотек надають соціально-орієнтовані послуги.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
загрузка...