Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
55995

М.Чечетов: Ю.Тимошенко захищає злочинця С.Власенка, який знущався зі своєї дружини

КИЇВ. 3 січня. УНН. Екс-прем’єр Юлія Тимошенко захищає свого адвоката-злочинця Сергія Власенко, який жорстоко принижував та бив свою екс-дружину Наталю Окунську, а повинна навпаки – засудити його вчинок. Так народний депутат Михайло Чечетов прокоментував заклик засудженої Ю. Тимошенко до громадськості захистити її адвоката С. Власенка, який звинувачується Н. Окуньською у неодноразовому побитті, повідомляє кореспондент УНН.

"Вони ж два чоботи пара. Вона, жінка, яка повинна перш за все захищати жінку. Вона повинна захищати матір дітей. А вона захищає злочинця який бив жінку. Це ще раз підкреслює нікчемність Юлії Тимошенко. Вона така сама, як і Власенко. Покажіть мені приклад такий у Європі чи США, де політик такого рівня захищає злочинця, який знущався зі своєї дружини. Юлія Тимошенко, навпаки, повинна була засудити його, змусити його залагодити конфлікт мирно, покаятися. Вона просто намагається прикрити свого. Ось і все, про які європейські цінності вони взагалі тепер можуть казати?!", - наголосив нардеп.

Також парламентарій зауважив, що С. Власенко та Ю. Тимошенко намагаються політизувати справу з ціллю замаскувати злочин про приниження і побиття екс-дружини Н. Окунської.

"Він жорстоко бив жінку, бив свою дружину і матір своєї дитини! В жодній демократичній країні світу, громадськість ніколи не підтримує морального виродка, який б’є жінку – свою дружину. Він з неї знущався, вона подала до суду. Йому потрібно замовчати і не привертати увагу до себе і не ганьбитися, щоб менше ганьби було. А він ще намагається політизувати справу. Він принижував і знущався, бив матір своєї дитини, свою дружину. Ніяких виправдань для цього нема", - додав політик.

Нагадаємо, Сергій Власенко, обвинувачується у вчиненні домашнього насилля, а саме неодноразовому побитті власної дружини Наталі Окунської. Сьогодні Печерський райсуд Києва за клопотанням С. Власенка переніс підготовче засідання у провадженні.

Також нагадаємо, що екс-прем'єр України Юлія Тимошенко закликала лідерів громадянського суспільства, правозахисників, журналістів, опозицію та всіх небайдужих людей захистити її адвоката Сергія Власенка.

Сам Сергій Власенко вважає, що його справа не має нічого спільного із криміналом. Адвокат в черговий раз спростував заяви від Н. Окунської і сказав, він не застосовував ніякого насильства щодо своєї колишньої дружини.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram