Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 21 травня 2019 16:36
Новини: Політика
8715

М.Єжель затвердив концепцію військово-патріотичного виховання армії

Міністр оборони України Михайло Єжель підписав наказ N 295 "Про затвердження Концепції військово-патріотичного виховання у Збройних Силах України". Про це ІМК повідомили у прес-службі відомства.

Метою видання наказу є формування єдиних поглядів посадових осіб Міністерства оборони України та Збройних Сил України щодо методологічних і методичних засад військово-патріотичного виховання у Збройних Силах України, визначення його системи, механізму реалізації та вдосконалення нормативно-правової бази.

Затверджена наказом міністра оборони України Концепція військово- патріотичного виховання у Збройних Силах України є науково обґрунтованою системою поглядів на теоретико-методологічні, організаційні та інші засади цього напряму виховання і завдання органів військового управління щодо здійснення відповідної діяльності з метою підвищення рівня морально- психологічного потенціалу Збройних Сил України, патріотичної свідомості особового складу та його готовності до захисту Української держави.

Основними цілями та завданнями Концепції є вдосконалення нормативно- правової бази Збройних Сил України, визначення основних напрямів і завдань органам військового управління щодо забезпечення діяльності системи військово-патріотичного виховання у Збройних Силах, подальше формування в особового складу Збройних Сил України історично притаманних українському народові високих моральних, патріотичних цінностей та переконань, вірності національно-історичним і бойовим традиціям, готовності до збройного захисту своєї Батьківщини.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...