Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Київ
22500

Музей Т.Шевченка у Києві відновлять до 9 березня

Музей Т.Шевченка у Києві відновлять до 9 березня

КИЇВ. 13 січня. УНН. Влада Києва планує до 9 березня відкрити музей Тараса Шевченка, а також від реставрувати історичні пам’ятки, пов’язані з митцем. Про це під час апаратної наради повідомив виконуючий обов’язки голови КМДА Анатолій Голубченко, передає кореспондент УНН.

“До 9 березня ми зробимо музей та максимально приведемо у порядок всі ті місця, які пов’язані з Т.Шевченко”, - повідомив А.Голубченко.

Він зазначив, що на роботу виділено 40 млн грн, але не вистачає ще 17 млн. Тому влада Києва буде домовлятися з урядом щодо подальшого фінансування.

Крім того він зазначив, що на реставрацію паркану ботанічного саду на бульварі Шевченка планують виділити 19 млн. Однак роботи планується провести після 9 березня, оскільки ці гроші закладені в соціально-економічну програму, яку ще не було прийнято на сесії Київради.

“Реконструкцію планують провести повністю, але в першу чергу те, що виходить на бульвар Шевченка”, - повідомив чиновник.

Як повідомила перший заступник директора Департаменту культури КМДА Валентина Ліповецька, місця у Києві, які пов’язані із Шевченком, знаходяться у поганому стані. Тому А.Голубченко надав розпорядження головам РДА створити кошториси на ремонт цих місць до 15 лютого. Деякі роботи з реставрації та відновлення історичних пам’яток відбудуться до 9 березня, інші – до кінця року.

Нагадаємо, у цьому році планується широкомасштабне відзначення 200-річного ювілею Т.Шевченка.

Джерело: УНН