Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 21 травня 2019 06:22
Новини: Політика
8010

Сумлінним депутатам нічого боятися контролю за їх роботою - С.Олійник

Сумлінному депутату, який працює, немає чого боятися будь-якого посилення контролю за його роботою. Про це ІМК сказав народний депутат від БЮТ Святослав Олійник, коментуючи внесення до ВР законопроекту про посилення контролю за присутністю депутатів на засіданнях парламенту та комітетів.

За словами політика, на депутатів поширюються вимоги трудової дисципліни, як і на будь-якого іншого працівника. "І тому я не бачу нічого поганого в тому, що хтось намагається посилити такий контроль", - додав С.Олійник.

На питання, чому немає реакції керівництва парламенту, коли в сесійній залі реально знаходиться менша кількість нардепів, ніж зареєстрованих, політик відповів: "Це вже питання традиції. Наш парламент працює за принципом: прийняття рішень більшістю конституційного складу ВР".

"Є парламенти у світі, які працюють в іншому режимі. Для того, щоб рішення було легітимним, необхідний кворум, тобто - більшість від конституційного складу. В свою чергу рішення ухвалюються більшістю... Наша форма (роботи. - Ред.)... така, якою вона є і вона вимагає 226 голосів для прийняття рішення. І доки будуть такі правила діяти, ми бачитимемо реєстрацію картками. Це, в принципі, традиційно для нашої держави. Погано це, чи добре? Головне, щоб рішення ухвалювались", - зазначив політик.

Народний депутат також зазначив, що практика голосування чужими картками у залі ВР - це не проблема.

"Я не бачу в цьому проблеми, звісно, що це не є правильним з точки зору закону. Але з іншого боку, коли депутат залишає свою картку своєму колезі, то він це робить свідомо. Відповідно його голос свідомо віддається за те чи інше рішення. Можливо, це треба просто потрібно узаконити - офіційну передачу голосу. Але не думаю, що це таке актуальне питання на сьогоднішній день", - зазначив С.Олійник.

Нагадаємо, у парламенті зареєстровано законопроект про внесення змін до регламенту про посилення контроль за присутністю депутатів на засіданнях парламенту та комітетів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...