Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 20 червня 2019 04:30
Новини: Політика
11235

Захоплення ЗНО призвело до падіння рівня освіти - Д.Табачник

Надмірне захоплення зовнішнім незалежним оцінюванням призвело до різкого падіння загального рівня освіти, і саме для того, щоб це надолужити, ми ввели врахування середнього балу атестату. Про це, як передає кореспондент ІМК, журналістам під час прес-конференції сказав міністр освіти та науки Дмитро Табачник.

За його словами, зовнішнє незалежне оцінювання як одна з форм державної атестації себе виправдовує, а не треба його абсолютизувати і говорити, що лише ЗНО зможе підняти якість освіти.

"З 2008 року золоту медаль одержали майже 20,5 тисяч випускників шкіл. В 2009 році лише біля 7 тисяч. Не могли діти України, вчителі, керівники середніх шкіл за рік настільки отупіти, що кількість медалістів стала 30% від попереднього року. Причини зовсім в іншому - стало нецікаво вчитись, стало цікавим лише тренуватись на складання іспитів по одному-двом тестам", - додав міністр.

Д.Табачник вважає, що потрібно повертатись до збалансованої системи, коли враховуються і результати оцінювання, і результати навчання в школі, і співбесід перед вступом до університету.

"Як процес зовнішнього оцінювання, я вважаю, що це позитивна тенденція, але його треба вдосконалювати", - резюмував Д.Табачник.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram