Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Неділя, 05 квітня 2020 02:34
Новини: Політика
31770

В.Захарченко сказав послу США телефоном, що найважливіше, зберегти спокій у Києві

КИЇВ. 27 січня. УНН. Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко під час телефонної розмови із Послом США Джеффрі Р. Пайеттом обговорив із ним можливі шляхи вирішення ситуації у Києві, повідомили УНН в УЗГ МВС України.

Посол наголосив, що зараз, під час таких важливих перемовин між владою та опозицією, дуже важливо зберегти спокій.

Міністр запевнив, що міліція утримується від застосування сили, але з іншого боку перемир’я не знаходить підтримки, і на міліцію знову здійснюються напади.

Пан Пайєтт засудив такі дії та закликав МВС до прямих перемовин з представниками Майдану, тими хто його безпосередньо очолює.

У свою чергу Віталій Захарченко нагадав, що МВС України завжди було і залишається готовим до мирного вирішення конфлікту, і не раз вже до цього закликало. Проте не зрозуміло, з ким починати діалог, хто має достатньо впливу на всі групи протестувальників, щоб забезпечити виконання домовленостей. Адже там присутні і радикальні сили, а з екстремістами не ведуть перемовин ніде у світі.

Міністр запевнив Джеффрі Р. Пайєтта, що міліція продовжуватиме діяти стримано, не піддаючись на незначні провокації, та готова обговорювати шляхи вирішення, якщо лідери протестів визначаться хто має повноваження вести такі перемовини.

 

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram