Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
23685

Господарські суди тепер публікують інформацію щодо справ про банкрутство на сайті

КИЇВ. 31 січня. УНН. Господарські суди тепер публікують інформацію щодо справ про банкрутство на сайті ВГСУ. Відповідні зміни до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вступили в силу 19 січня 2014 року. Про це УНН повідомили у прес-службі Держпідприємництва.

На офіційному сайті ВГСУ в розділі “Оприлюднення відомостей про справи про банкрутство” господарські суди будуть розміщувати наступну інформацію:

— повідомлення про прийняття до розгляду заяви про затвердження плану санації боржника до порушення провадження у справі про банкрутство;

— оголошення про порушення справи про банкрутство;

— повідомлення про введення процедури санації; повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури;

— повідомлення про поновлення провадження у справі про банкрутство боржника у зв’язку з визнанням мирової угоди недійсною або її розірванням; оголошення про порушення справи про банкрутство і відкриття процедури санації відповідно до ст. 94 згаданого Закону.

Крім того, передбачена можливість подачі боржниками та організаторами аукціонів оголошень/повідомлень у справах про банкрутство.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram