Дякуємо лікарям, які рятують країну!
30855

У.Бьорндален повторив рекорд Б.Делі на Олімпійських іграх в Сочі

КИЇВ. 9 лютого. УНН. Уле Ейнар Бьорндален повторив рекорд Бйорна Делі за кількістю виграних медалей на Олімпіадах, передає УНН з посиланням на сайт ОЗІ в Сочі.

Норвезький біатлоніст Уле Ейнар Бьорндален в суботу зміг повторити рекорд за кількістю Олімпійських медалей на зимових Іграх - 12, вигравши спринт в Сочі.

40-річний спортсмен виграв таку ж кількість медалей, як і його співвітчизник Бьорн Делі, котрий також завоював 12 Олімпійських медалей за свою кар'єру в змаганнях з лижних гонок.

8 лютого 2014 року на фініші Бьорндален обійшов австрійця Домініка Ландертінгера і чеха Ярослава Сукупа. Це стало сьомою перемогою Бьорндалена на Олімпійських іграх, крім цього у нього є ще чотири срібні та одна бронзова нагорода.

Нагадаємо, що Уле Ейнар Бьорндален норвезький біатлоніст і лижник. Найтитулованіший біатлоніст в історії чемпіонатів світу (19 перемог) і Кубків світу (6 перемог у загальному заліку).