Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Київ
24165

Київський зоопарк оприлюднив плани з реконструкції на 2014 рік

Київський зоопарк оприлюднив плани з реконструкції на 2014 рік

КИЇВ. 17 лютого. УНН. У поточному році київський зоопарк планує за власні кошти, отримані від продажу білетів, здійснити низку робіт з реконструкції. Про це на прес-конференції сказав заступник генерального директора київського зоопарку із зоочастини Ігор Марійчук, передає кореспондент УНН.

“У першу чергу ми собі поставили завдання покращити умови для нашої горили Тоні … Ми плануємо на початку весняного сезону … реконструювати для нього літній вольєр … Площа цього вольєру складатиме близько 700 кв. м”. – повідомив І.Марійчук.

Він також відзначив, що ці роботи київський зоопарку планує здійснити за кошти, отримані за продаж квитків.

Також він відзначив, що планується покращити умови утримання черепахи. І.Марійчук відзначив, що необхідна заміна фільтраційного обладнання.

“Також у планах здійснити власними силами реконструкцію приматника”, - сказав І.Марійчук.

Також він зауважив, що планується побудувати літній вольєр для птахів-носорогів.

“Все це ми плануємо робити за власні гроші від вхідних білетів. Є фінансування від КМДА. Ці гроші підуть на реконструкцію більш серйозних об’єктів … У минулому році розпочато будівництво нового комплексу для гірських копитних … Це все залежить від надходжень грошей з бюджету. Крім того ціла купа ремонту, ремонту потребує все, як і кожен об’єкт: чи це приматник, чи це птахівник, чи це острів звірів. Все потребує ремонту, на це все потрібні гроші”, - зазначив І.Марійчук.

У сою чергу заступник гендиректора київського зоопарку Ірина Хоменко відзначила, що обсяг бюджетних коштів доведений до керівництва зоопарку у попередніх цифрах.

“Бюджетні цифри нам довели тільки попередньо … Сума близько 4 млн грн”, - сказала вона.

Також І.Хоменко повідомила, що власні кошти, які зоопарк планує витратити на ремонтні роботи складають близько 3 млн грн.

Джерело: УНН