Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 21 травня 2019 14:26
Новини: Політика
6045

20-30% злочинів залишаються поза статистикою - А.Могильов

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов вважає за необхідне акцентувати увагу на обліково-реєстраційній дисципліні. Про це він заявив під час оперативної наради в Головному управлінні внутрішніх справ України в Харківській області, повідомляє ІМК.

"Головний пріоритет, який ми визначаємо, - кожна заява, кожне повідомлення про злочин або пригоду має бути зареєстровано. Злочин - це не провина працівника міліції, це сигнал до дій. Коли міліціонери своєчасно реагуватимуть на всі заяви та повідомлення - і розкриття буде на належному рівні. Укриття злочинів не повинно бути зовсім. Кожен випадок порушення обліково-реєстраційної дисципліни є тяжким службовим злочином, який буде каратися. Ми повинні показувати реальну статистику, щоб можна було реально оцінити криміногенну обстановку", - повідомив А.Могильов.

За його словами, на сьогодні 20-30% злочинів залишаються поза міліцейською статистикою. А це, у свою чергу, не дає можливості приймати ефективні управлінські рішення, спрямовані на ефективну боротьбу зі злочинністю.

Голова МВС підкреслив, що робота підрозділів і служб відтепер буде оцінюватись не у відсотковому співвідношенні рівня злочинності, а за кількістю розкритих злочинів, що, у свою чергу, сприятиме підвищенню іміджу самої міліції. Тобто повна реєстрація заяв і правильна класифікація злочинів мають бути неухильними правилами для всіх працівників міліції.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...