Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
42180

Голова Київської ОДА А. Присяжнюк написав заяву про звільнення

Голова Київської ОДА А. Присяжнюк написав заяву про звільнення

Анатолій Присяжнюк, голова Київської обласної державної адміністрації

КИЇВ. 24 лютого. УНН. Коментуючи своє рішення Анатолій Присяжнюк сказав, що у зв’язку зі змінами в управлінні держави та самоусуненням попереднього керівництва держави від виконання своїх обовязків цей крок є невідворотнім, повідомили УНН у прес-службі Київської ОДА.

"Водночас запевняю, що до прийняття відповідного рішення, я буду виконувати свої обов’язки відповідно до чинного законодавства разом зі своїми заступниками", - сказав голова КОДА.

Нині на плановій нараді з керівниками управлінь та департаментів КОДА Анатолій Присяжнюк наголосив про необхідність забезпечення життєдіяльності області в цей не простий для держави період.

"Політика політикою, однак школи, садки, лікарні повинні працювати без збоїв та потрясінь. Пенсійні та інші соціальні виплати – виплачуватися вчасно. Область повинна жити та розвиватися", - зазначив голова Київської ОДА.

Нагадаємо, у зв'язку з суспільно-політичною ситуацією, яку допустило центральне керівництво держави та яка призвела до загибелі десятків українців, рішення скласти повноваження голови прийняли голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян, голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко, голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук, голова Івано-Франківської облдержадміністрації Василь Чуднов.

Кіровоградський міський голова Олександр Саінсус звернувся з особистою заявою до Кіровоградської міської ради про складення ним повноважень голови. Чернівецька міськрада достроково припинила повноваження в.о мера міста Віталія Михайлишина.

В той же час, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін подавати у відставку не збирається.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram