Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 24 червня 2019 23:13
Новини: Політика
7140

Президент Бундестагу висловився за покращення українсько-російських відносин

Президент Бундестагу Норберт Ламмерт вважає покращення українсько- російських відносин найважливішим фактором стабільності у Східній Європі, який повністю відповідає інтересам Євросоюзу. Таку оцінку висловив під час спілкування з українською парламентською делегацією на чолі з головою Верховної Ради України Володимиром Литвином. Про це ІМК повідомили в прес- службі ВР. Окрему увагу було приділено так званим Харківським угодам між Україною і Росією. В.Литвин підкреслив, що окрім позитивних зовнішньополітичних наслідків, укладання Харківських угод дозволило розв`язати ряд складних внутрішньополітичних проблем, розблокувати бюджетний процес, підвищити передбачуваність економічного розвитку, зокрема, у галузі енергопостачання, і економічних принципів ціноутворення у цій сфері.

Разом з тим, В.Литвин зазначив, що найважливішою рисою Харківських домовленостей є те, що їх досягнуто без жодних втрат для суверенітету і національних інтересів України. Водночас, В.Литвин підкреслив, що Україні необхідно "напрацювати цілісну та всеохоплюючу платформу розвитку українсько-російських відносин на довготривалу перспективу", яка б задовольнила інтереси всього українського суспільства та об`єднала основні політичні сили.

Передбачуваність українсько-російських відносин, на думку В.Литвина, дає Україні можливість сконцентрувати зусилля на досягненні пріоритетної зовнішньополітичної цілі - вступу до Євросоюзу.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...