Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 22 липня 2019 08:34
Новини: Політика
8820

КПУ не збиралася виходити з коаліції - В.Фесенко

Усі розмови про те, що Комуністична партія може покинути провладну коаліцію є абсолютною нісенітницею. Таку думку у коментарі ІМК висловив директор Київського інституту проблем управління ім.Горшеніна, політолог Володимир Фесенко.

"Так, були досить серйозні проблеми у Верховній Раді Криму. Але на рівні ВР ніяких серйозних розбіжностей не було. Була політична торгівля між керівництвами КПУ та Партії регіонів. Але судячи з сьогоднішніх заяв, ця торгівля закінчилась успішно. Син Петра Миколайовича (Петро Симоненко, лідер КПУ - Ред.) отримав призначення, колишній міністр освіти в Криму нібито повертається на свою посаду. Тому можна говорити, що всі проблеми успішно подолані", - завиви В.Фесенко.

Він також зазначив, що виходячи з його особистого спілкування з представниками фракції КПУ, то комуністи виходити з Компартії і не збиралися.

"Вони тільки торгувались. Ніякого ризику виходу комуністів з коаліції не було. І усі розмови, зокрема версії Юрія Єханурова про те, що комуністів замінять на "Нашу Україну" - це все ілюзії, які досі володіють розумом деяких нашоукраїнців. Ніхто ніколи ні на кого не проміняє. А якщо і виникнуть проблеми в коаліції, то "регіонали" будуть усі питання вирішувати за рахунок депутатів-індивідуалів, так званих "тушок". Тому що ні комуністи, на Партія регіонів не хочуть розлучатися із владним статусом, не зважаючи на ті електоральні втрати, які вони зараз несуть", - підсумував політолог.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram