Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 24 червня 2019 20:47
Новини: Політика
9300

Виборці асоціюють коаліцію з Партією регіонів - В.Зубанов

Виборці асоціюють правлячу коаліцію з Партією регіонів, а не з Блоком Литвина або Компартією. Таку думку висловив ІМК народний депутат від Партії регіонів Володимир Зубанов, коментуючи результати соціологічного опитування, присвячене 100 дням діяльності нової влади, яке провів Фонд "Демократичні ініціативи" ім.І.Кучеріва.

"Люди асоціюють коаліцію - більшість, яка є в парламенті, з Партією

регіонів, а не з Блоком Литвина чи з комуністами, тому що вважають, що вона (Партія регіонів - Ред.) Її сформувала і є провідною силою (у коаліції - Ред. )", - відзначив В. Зубанов.

За словами парламентарія, позитивне ставлення до влади в основному поширюється на Партію регіонів, а Блок Литвина і Компартія "йдуть у тінь".

"Люди вважають, що вони (КПУ і Блок Литвина - Ред.) ведуть себе неактивно, рухаючись у фарватері Партії регіонів. Тому, природно, що Партія регіонів, як основний двигун, основна провладна політична сила відтягує на себе голосу "литвинівців" і комуністів". Люди скучили за порядком і якимись конкретними кроками. Попередні сім-вісім років у суспільстві була якась непевність, нестабільність - і політична, і економічна. Вона призвела до того, що люди скучили за зрозумілим, стабільним кроків, і тому рейтинг влади зростає", - підкреслив В. Зубанов, коментуючи високі рейтинги Партії регіонів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...