Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
46560

В.Балога: вимагати від людей здати незареєстровану зброю - це безвідповідально

КИЇВ. 16 березня. УНН. Народний депутат Віктор Балога вважає, що після повалення тирана, коли Росія почала відкриту агресію проти суверенної держави, в якої зараз немає такої армії, як нам би хотілося, вимагати від людей здати незареєстровану зброю - це безвідповідально. Про це він написав на своїй сторінці в мережі facebook, передає УНН.

"Завжди сприймаю життя реально, без рожевих окулярів. Але після повалення тирана, коли Росія почала відкриту агресію проти суверенної держави, в якої зараз немає такої армії, як нам би хотілося, вимагати від людей здати незареєстровану зброю - це безвідповідально. Чим тоді боронити себе і державу? Це по-перше. По-друге, на моє переконання, у цей складний період людям треба запропонувати амністію незареєстрованої зброї. І кожен, кому вона потрібна для смозахисту, прийде і її узаконить. А тими, хто використовує зброю для провокацій, повинні займатися спецслужби і правоохоронці. Панове Аваков і Наливайченко, не робіть необдуманих заяв, бо в даному випадку, такі ініціативи направлені проти безпеки України. На війні має бути як на війні, але не з качанами в кишенях", - написав політик.

В.Балога зауважив, що якщо хтось бігає по вулицях з автоматами, то це означає, що таких людей треба хапати і закривати в наручники, а не трусити усю країну.

"А взагалі, не будучи членом НАТО і маючи такого агресивного сусіда, з яким у нас понад 2 000 кілометрів спільного кордону, Україна не має іншого виходу, як будувати армію за зразком Швейцарії та Ізраїлю. А це означає, що у людей не те, що не можна забирати зброю. Швидше, навпаки - зробити усіх придатних для служби громадян (тобто, жінок і чоловіків) солдатами, які спатимуть з автоматами під ліжком. Тоді Путін кілька разів подумає, чи вводити "зелених чоловічків" у 45-мільйонну Україну", - резюмував нардеп.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram