Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
111825

Франція вимагає від України 16 млн грн доплати за автомобілі "швидкої допомоги"

Франція вимагає від України 16 млн грн доплати за автомобілі "швидкої допомоги"

КИЇВ. 17 березня. УНН. Український імпортер автомобілів "Peugeot", компанія "ПЕЖО Ситроен Україна" через свого дилера "ВіДі Авеню" вимагає від української сторони 16 млн гривень доплати за поставлені 1 тис. 155 автомобілів, які вже переобладнані в автомобілі "швидкої допомоги" та передаються Міністерству охорони здоров’я в рамках реалізації державної соціальної програми. Про це УНН повідомили власні джерела в МОЗ.

Як зазначили у відомстві, минулого року Міністерство охорони здоров’я провело тендер на закупівлю майже 1,5 тисячі карет швидкої допомоги. Згідно з умовами, автомобілі повинні бути передані відомству наприкінці березня і розподілені по регіонах.

"Більшість "швидких" – це переобладнанні українськими компаніями автомобілі марки "Peugeot", на яких встановлено дороговартісне іноземне медичне обладнання. Однак зараз компанія "ПЕЖО Ситроен Україна", яка є офіційним імпортером автомобілів "Peugeot", відмовляється передавати через свого дилера документи на 245 автомобілів, безпідставно вимагаючи ще 16 мільйонів гривень доплати", - повідомив УНН співрозмовник агентства.

Наразі УНН направило офіційні запити до офісу компанії "Peugeot" в Парижі, а також до українського представництва компанії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram