Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
90885

Ю.Луценко назвав дві причини "кримської авантюри" В.Путіна

КИЇВ. 18 березня. УНН. Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в ефірі програми "Свобода слова" висловив думку, що президент РФ Володимир Путін розпочав "кримську авантюру" з двох причин, повідомляє УНН.

"Для мене є очевидним те, що президент РФ Володимир Путін почав кримську авантюру з двох причин. Перша – стримати майдан у себе в Росії як антикримінальну революцію, зберегти обличчя, рейтинги через патріотичний сифіліс. Колись так казав історик Ключевський про аналогічні настрої російської громади у 1905 році. І друга його причина – залишити недоторканність високих цін на енергоносії "Газпрому". Саме ця тема є ключовою в діях міжнародної спільноти по зупиненню агресора. В той момент, коли західний світ почав говорити про можливе енергетичне ембарго до агресора, коли США втретє після 2-ї світової війни, відкрили свої енергетичні резерви, що є майже безпрецедентним для них, коли вони арештували Фірташа, а це прямий зв'язок з Могилевичем, а він прямий зв'язок з Путіним, а Путін – прямий зв'язок з "Газпромом", чиї рахунки знаходяться в американських банках, агресори почали себе поводити дещо по іншому", - сказав Ю.Луценко

Він нагадав, що у Держдумі РФ відкликаний закон про спрощений порядок прийняття Криму до складу Росії.

"Я не хочу розвалу РФ, бо це неспокій на наших кордонах, але я хочу, щоб Росія залишилась нас в спокої. Я хочу, щоб на нашій землі українці, якими б мовами не говорили, які б релігії не сповідували, самі вирішували ці проблеми без зелених чоловічків з РФ", - резюмував він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram