Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
33600

В.Путін виступить перед депутатами Держдуми і членами Ради Федерації

КИЇВ. 18 березня. УНН. У вівторок о 15:00 Володимир Путін виступить в Кремлі перед депутатами Державної Думи, членами Ради Федерації у зв'язку із зверненням Республіки Крим та міста Севастополя про прийом до складу Російської Федерації. Про це УНН повідомили у прес-службі Президента РФ.

"18 березня о 15:00 (13:00 за київським часом - ред.) Володимир Путін виступить в Кремлі перед депутатами Державної Думи, членами Ради Федерації, керівниками регіонів Росії і представниками громадянського суспільства у зв'язку із зверненням Республіки Крим та міста Севастополя про прийом до складу Російської Федерації", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради АРК сьогодні, 17 березня, прийнято постанову "Про незалежність Криму", за яку проголосували 85 депутатів. У прийнятому документі зазначається, що Верховна Рада Автономної Республіки Крим, "виходячи з прямого волевиявлення народів Криму на референдумі 16 березня 2014 року, яке показало, що народи Криму висловилися за входження до складу Росії і, отже, за вихід зі складу України і за створення незалежної держави, керуючись Декларацією про незалежність Республіки Крим, прийнятою на позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради Автономної Республіки Крим 11 березня 2014 року і позачерговому пленарному засіданні Севастопольської міської Ради 11 березня 2014 року, постановляє проголосити Крим незалежною суверенною державою - Республікою Крим, в якій місто Севастополь має особливий статус".

Крім того, діяльність державних органів України на території Криму припиняється, їх повноваження, майно і грошові кошти переходять до державних органів Республіки Крим, визначених урядом Республіки Крим.

Зазначимо також, вчорашній референдум не визнається ані офіційним Києвом, ані світовою спільнотою. В той час як РФ заявила про те, що поважатиме вибір жителів Криму.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram