Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
55560

В.Путін підписав закони про прийняття Криму і Севастополя до складу Росії

КИЇВ. 21 березня. УНН. Президент РФ Володимир Путін підписав Федеральний конституційний закон "Про прийняття в Російську Федерацію Республіки Крим та утворення в складі Російської Федерації нових суб'єктів - Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя" і Федеральний закон "Про ратифікацію Договору між Російською Федерацією і Республікою Крим про прийняття в Російську Федерацію Республіки Крим і утворення в складі Російської Федерації нових суб'єктів", повідомляє УНН з посиланням на прес-службу президента РФ.

Зазначимо, що Федеральний конституційний закон "Про прийняття в Російську Федерацію Республіки Крим та утворення в складі Російської Федерації нових суб'єктів - Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя", схвалений Держдумою 20 березня та Радою Федерації РФ 21 березня, підготовлений на підставі результатів загальнокримського референдуму, проведеного 16 березня в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.

Федеральним конституційним законом передбачається прийняття в Російську Федерацію Республіки Крим та утворення у складі Російської Федерації нових суб'єктів - Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя .

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram