Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 22 липня 2019 00:55
Новини: Політика
10320

Суд вирішить долю Криворіжсталі 24 червня

24 червня відбудеться засідання Окружного адміністративного суду м. Києва за позовом екс-голови ФДМУ, Голови Союзу жінок України "За майбутнє дітей" Валентини Семенюк-Самсоненко про неправомірність дій Премєр-міністра України Ю.Тимошенко та керівництва Фонду держмайна із укладення додаткової угоди до договору купівлі-продажу ВАТ "Криворіжсталь", яка зменшує інвестиційні зобовязання інвестора. Угода була укладена у червні 2009 року.

Про це ІМК повідомили в прес-службі СЖУ "За майбутнє дітей".

Валентина Семенюк-Самсоненко вважає укладення такої угоди "неправомірними діями вищих посадових осіб держави, бо в результаті них відбулося корегування умов конкурсу , в якому брали участь кілька інвесторів, на користь одного з них".

У той же час Семенюк-Самсоненко вважає цю угоду такою, що йде врозріз з інтересами трудового колективу підприємства, бо нею, в тому числі, значно зменшуються соціальні зобовязання інвестора. Про свою підтримку Семенюк- Самсоненко у суді заявили кілька профспілкових організацій України, зокрема, профспілка працівників самої Криворіжсталі.

Судове засідання відбудеться 24.06.2010 р. о 10.30 за адресою вул. Десятинна, 4/6, зал N 17.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram